Grand Theft Auto Vice City

Grand Theft Auto Vice City dla Android

Vice City na Android!

Grand Theft Auto Vice City to długo oczekiwana wersja tej kultowej gry na Androida. Gra powinna zadowolić zarówno startych wyjadaczy jak i osoby, które nigdy wcześniej w GTA nie grały. Obok takiej gry nie wypada przejść obojętnie!Scenariusz Grand... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetny port bardzo dobrej gry
  • Doskonała muzyka i efekty dźwiękowe
  • Możliwość dowolnego rozmieszczenia przycisków sterowania na ekranie

Wady

  • Ogromna ilość danych do pobrania
  • Mało dokładne sterowanie

Bardzo dobry
8

Grand Theft Auto Vice City to długo oczekiwana wersja tej kultowej gry na Androida. Gra powinna zadowolić zarówno startych wyjadaczy jak i osoby, które nigdy wcześniej w GTA nie grały. Obok takiej gry nie wypada przejść obojętnie!

Scenariusz Grand Theft Auto: Vice City

W Grand Theft Auto: Vice City wcielasz się w postać niejakiego Tommiego Vercetti. Nasz bohater przeprowadził się właśnie z Liberty City do Vice City po tym jak wyszedł z więzienia. Tutaj zostaje pracownikiem lokalnego mafioza, a podczas jednej ze swoich akcji wpada w zasadzkę i musi się dowiedzieć się kto za tym stoi...

Grafika w Grand Theft Auto: Vice City

Na początku gra została wydana na PlayStation 2 w 2002 roku, a GTA Vice City na smartfony został wydane dokładnie w dziesiątą rocznicę tamtej premiery. Grafika jest nieco ulepszona i wygląda lepiej niż oryginalna gra sprzed dekady. Nie jest idealnie, a postacie wciąż zacinają się gdy natrafią na swojej drodze przeszkodę. W dodatku ich konstrukcja przypomina bardziej sklepowe manekiny niż prawdziwych ludzi...

Świat przedstawiony w smartfonowych wersjach GTA Vice City bardzo dobrze odwzorowuje ten znany z oryginalnej gry. Miasto pełne jest jaskrawych barw, architektury Art Deco, a na ulicach znajdziesz wiele pojazdów z lat osiemdziesiątych. Nie ma tam co prawda oryginalnych marek, ale wiele z nich na pewno będziecie w stanie rozpoznać.

Rozgrywka w GTA Vice City

To tzw. gra sandboxowa, czyli taka, w której bohater ma prawie nieograniczone możliwości zwiedzania świata. Gracz może więc zając się wykonywanie kolejnych misji, ale całkiem przyjemne jest też po prostu kradzież samochodu i pojeżdżenie nim po świetnie zaprojektowanym mieście. Oczywiście, droga rozwoju zawodowego daje dużo więcej możliwości, a bycie przestępcą w Vice City jest naprawdę ciekawe! Misje można realizować w dowolnej kolejności, ale w jednym czasie otwartych jest tylko kilka z nich. Przez to gracz musi zdecydować w której z nich weźmie udział.

Sterowanie w GTA Vice City

Sterowanie z pomocą ekranu dotykowego nigdy nie będzie tak dobre jak za pomocą zewnętrznego kontrolera. Nie mniej jednak, kontrola nad naszymi bohaterami w GTA Vice City nie jest zła! Oczywiście, bywa niedokładna co może irytować, szczególnie gdy w grze "robi się gorąco". Wirtualne przyciski możemy rozlokować dowolnie na naszym ekranie, dzięki czemu mamy nad sterowanie nieco większą kontrolę.

Dźwięk GTA Vice City

Gra ma naprawdę niesamowitą ilość profesjonalnie nagranych kwestii, dzięki którym interakcja z innymi postaciami jest naprawdę przyjemna! Na osobna wzmiankę zasługuje oczywiście ścieżka dźwiękowa i stacje radiowe z gry. To prawdziwa kopalnia przebojów z lat osiemdziesiątych!


GTA Vice City na Android zabierze Cię w podróż do cudownych lat 80-tych, gdzie wąsy, różowe swetry i białe marynarki były jeszcze oznaką dobrego gustu.
Będziesz musiał brać udział w wielu, wątpliwych moralnie akcjach i wyjść cało z niejednej opresji. Jeśli lubisz gry akcji z naciskiem na wątek fabularny, GTA Vice City jest pozycją dla Ciebie!

Najczęściej pobierane Akcji na android

Grand Theft Auto Vice City

Download

Grand Theft Auto Vice City 1.07

Opinie użytkowników o Grand Theft Auto Vice City

Sponsorowany×